ISS Eğitim Akademisi’ne Bakış

ISS Eğitim Akademisi, Verdiği hizmetlerin kalitesi, sarsılmaz ilkeleri, hızı, kapasitesi, güvenirliliği ile sektörünün lideri olan ISS’de sürdürülebilir gelişim anlayışıyla kurum stratejilerine ve iş sonuçlarına eğitim ve gelişim uygulamalarıyla katkı sağlayarak, çalışanlarının ve paydaşlarının yetkinliklerini arttırmayı ve beraberinde topluma duyarlı bakış açısıyla faaliyet göstermeyi hedeflemektedir.

ISS olarak çalışanımıza yatırım en önemli stratejik odak noktalarımız içerisinde büyük bir yer tutuyor. Bu çerçevede ISS Eğitim Akademisi eğitim ve gelişim alanında da öncü yaklaşımımızı temsil ediyor. ISS’in vizyonuna ulaşması yolunda bilgiyi ve deneyimi en doğru, yenilikçi uygulamalar ve alanında uzman eğitmenler aracılığıyla çalışanları ve paydaşlarıyla buluşturuyor.

ISS Eğitim Gelişim Akademisi zamandan mekandan bağımsız gelişim olanağı sunan online-offline eğitim teknolojilerinin yanı sıra, konularında uzman iç eğitmenlerin verdikleri teknik eğitimler, deneyimli dış danışmanların verdiği kişisel gelişim ve liderlik eğitimleri, kütüphane içerisinde yer alan sınırsız kaynaklar ve akademik kurumlar ile yapılan ortaklıklar sayesinde her geçen gün hızla gelişimine devam ediyor.